GamesTerytory

To forum jest dla fanow gry S.T.A.L.K.E.R. , Quake,GTA i przeroznych gier!! Rozwiazujemy wasze problemy a takrze jest to forum graficzne gdzie robimy loga oraz banery dla ciebie!!!

#1 2008-01-06 15:20:31

Goldeneye

Administrator

8414506
Skąd: Radziejewo
Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 93
Punktów :   
data urodzenia: 07.03.1992
WWW

Zasady forum

<br>I. Ogólne zasady panujące na forum.
<br>1. Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają możliwość pisania postów/zakładania tematów.
<br>2. Zabrania się publikowania na forum linków i próśb o cracki, mp3, nielegalne oprogramowanie, materiały pornograficzne/erotyczne i inne materiały niezgodne z polskim prawem karnym. Zabrania się również publikowania zdjęć i tekstów mogących urazić innych użytkowników.
<br>3. Forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw - uzywaj do tego PW (Prywatne Wiadomości)
<br>4. Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek tworząc odrębne/nowe tematy i tak dalej - JEDYNą możliwością polecenia prowadzonego przez siebie serwisu czy forum jest napisanie stosownej informacji w temacie "REKLAMA". W przeciwnym razie temat będzie od razu usuwany a jego autor ukarany natychmiastowym NIEWYGASAJąCYM ostrzeżeniem.
<br>5. Biorąc udział w zabawach organizowanych na forum przestrzegaj ich reguł.

<br>II. Kary stosowane na forum.
<br>1. Gdy post swoją formą/treścią nieznacznie odstępuje od regulaminu stosowane będzie pouczenie słowne i ewentualna korekta treści/lokalizacji posta przez moderatora.
<br>2. Posty rażąco naruszające regulamin będą usuwane, a ich autorzy karani ostrzeżeniem. Permanentne pisanie takich postów może skończyć się czasowym banem.
<br>3. Użytkownikom z 3 ostrzeżeniami zostanie zabrana możliwość pisania, po 5 ostrzeżeniach nie będzie można wejść na forum. Ostrzeżenia kasują się automatycznie po 30 dniach.

<br>III. Obsługa forum.
<br>1. W przypadku jakichkolwiek usterek, błędów na forum, czy pytań czysto technicznych zamiast zakładać nowy temat, prosimy pisać do moderatora/administratora.
<br>2. Maksymalna długość sygnatury (podpisu) to 255 znaków. Dozwolone są jedynie małe grafiki, emotikony (320x300), jak i również linki tekstowe. Wstawianie nadmiernie formatowanych tekstów, dużych rysunków, grafik czy zdjęć jest zabronione. Wielkie sygnatury co kawałek wyglądają nieestetycznie, znacznie zwalniają prędkość wczytywania forum i zajmują miejsce na serwerze. Konieczne jest rowniez wprowadzenie zakazu wklejania w podpis kodu
<br>Kod:
<br>[you]
<br>. Czemu? Wyglada to nieestetycznie, poza tym wprowadza niepotrzebne zamieszanie wsrod osob, ktore nie znaja tej funkcji.
<br>3. Avatar (emblemat) nie może przekraczać 320x300 pikseli i 10kb wagi. Mile widziane są statyczne avatary, o łagodnych kolorach, które nie odciągałyby uwagi użytkownika od postów.

<br>IV. Dyskusja.
<br>1. Unikaj dublowania tematów, sprawdź czy temat który chcesz założyć czasami już nie istnieje. Najlepiej przed stworzeniem nowego topicu spytać się moderatora/administratora o pozwolenie. W przeciwnym razie nie dziw się później, że temat zostanie zablokowany/usunięty. Zakladajac temat w pierwszym poscie przedstaw swoje stanowisko. Nie wystarczy napisac "Tutaj bedziemy gadac o ...".
<br>2. Pisząc na forum staraj się być konstruktywny, staraj się unikać postów, które niewiele wnoszą do dyskusji, na przykład: "popieram przedmówcę", "może być", "ja go nie lubie".
<br>3. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w danej kwestii, nie pisz nic. Nie zdziw się gdy kilku-słowne wypowiedzi będą kasowane.
<br>4. Zasady ortografii i interpunkcji są po to by je przestrzegać, a nie łamać. Nie jesteś pewien jak pisze się jakiś wyraz, skorzystaj ze słownika. Wyłapane błędy będą poprawiane przez moderatorów w widoczny sposob! Nie pisz raz duza, raz mala litera (nA PrZyKłAd TaK) i szanuj polski jezyk (nie uzywaj "sh" zamiast "z"itp)
<br>5. Pod jakimkolwiek pretekstem i adresem nie używaj słów uważanych za obraźliwe.
<br>6. Nie formatuj niepotrzebnie tekstu (nie koloruj go, zwłaszcza na trudnowidoczne barwy, nie pisz z włączonym CAPS LOCK'iem).
<br>7. Nie pisz kilku postów pod rząd w krótkim czasie - jest opcja EDYCJI posta.
<br>8. Bądź miły dla reszty użytkowników i traktuj ich tak jakbyś Ty chciał być traktowany.


Glosujcie na nas!!!!ZA DARMO GŁOSUJ NA NASZE FORUM!!!!
Wystarczy ze klikniecie na czerwony prostokat z napisem ''P2P Sites''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.painthorse.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl fotografia otworkowa lustrzanką szukam dziewczyny opola z numerem play polski warsztat jarvis street