GamesTerytory

To forum jest dla fanow gry S.T.A.L.K.E.R. , Quake,GTA i przeroznych gier!! Rozwiazujemy wasze problemy a takrze jest to forum graficzne gdzie robimy loga oraz banery dla ciebie!!!

#1 2008-01-10 15:38:19

Goldeneye

Administrator

8414506
Skąd: Radziejewo
Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 93
Punktów :   
data urodzenia: 07.03.1992
WWW

Zasady forum

I. Ogólne zasady panujące na forum.
1. Tylko zarejestrowani użytkownicy posiadają możliwość pisania postów/zakładania tematów.
2. Zabrania się publikowania na forum linków i próśb o cracki, mp3, nielegalne oprogramowanie, materiały pornograficzne/erotyczne i inne materiały niezgodne z polskim prawem karnym. Zabrania się również publikowania zdjęć i tekstów mogących urazić innych użytkowników.
3. Forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw - uzywaj do tego PW (Prywatne Wiadomości)
4. Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek tworząc odrębne/nowe tematy i tak dalej - JEDYNą możliwością polecenia prowadzonego przez siebie serwisu czy forum jest napisanie stosownej informacji w temacie "REKLAMA". W przeciwnym razie temat będzie od razu usuwany a jego autor ukarany natychmiastowym NIEWYGASAJąCYM ostrzeżeniem.
5. Biorąc udział w zabawach organizowanych na forum przestrzegaj ich reguł.
II. Kary stosowane na forum.
1. Gdy post swoją formą/treścią nieznacznie odstępuje od regulaminu stosowane będzie pouczenie słowne i ewentualna korekta treści/lokalizacji posta przez moderatora.
2. Posty rażąco naruszające regulamin będą usuwane, a ich autorzy karani ostrzeżeniem. Permanentne pisanie takich postów może skończyć się czasowym banem.
3. Użytkownikom z 3 ostrzeżeniami zostanie zabrana możliwość pisania, po 5 ostrzeżeniach nie będzie można wejść na forum. Ostrzeżenia kasują się automatycznie po 30 dniach.
III. Obsługa forum.
1. W przypadku jakichkolwiek usterek, błędów na forum, czy pytań czysto technicznych zamiast zakładać nowy temat, prosimy pisać do moderatora/administratora.
2. Maksymalna długość sygnatury (podpisu) to 255 znaków. Dozwolone są jedynie małe grafiki, emotikony (320x300), jak i również linki tekstowe. Wstawianie nadmiernie formatowanych tekstów, dużych rysunków, grafik czy zdjęć jest zabronione. Wielkie sygnatury co kawałek wyglądają nieestetycznie, znacznie zwalniają prędkość wczytywania forum i zajmują miejsce na serwerze. Konieczne jest rowniez wprowadzenie zakazu wklejania w podpis kodu
Kod:
[you]
. Czemu? Wyglada to nieestetycznie, poza tym wprowadza niepotrzebne zamieszanie wsrod osob, ktore nie znaja tej funkcji.
3. Avatar (emblemat) nie może przekraczać 320x300 pikseli i 10kb wagi. Mile widziane są statyczne avatary, o łagodnych kolorach, które nie odciągałyby uwagi użytkownika od postów.
IV. Dyskusja.
1. Unikaj dublowania tematów, sprawdź czy temat który chcesz założyć czasami już nie istnieje. Najlepiej przed stworzeniem nowego topicu spytać się moderatora/administratora o pozwolenie. W przeciwnym razie nie dziw się później, że temat zostanie zablokowany/usunięty. Zakladajac temat w pierwszym poscie przedstaw swoje stanowisko. Nie wystarczy napisac "Tutaj bedziemy gadac o ...".
2. Pisząc na forum staraj się być konstruktywny, staraj się unikać postów, które niewiele wnoszą do dyskusji, na przykład: "popieram przedmówcę", "może być", "ja go nie lubie".
3. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w danej kwestii, nie pisz nic. Nie zdziw się gdy kilku-słowne wypowiedzi będą kasowane.
4. Zasady ortografii i interpunkcji są po to by je przestrzegać, a nie łamać. Nie jesteś pewien jak pisze się jakiś wyraz, skorzystaj ze słownika. Wyłapane błędy będą poprawiane przez moderatorów w widoczny sposob! Nie pisz raz duza, raz mala litera (nA PrZyKłAd TaK) i szanuj polski jezyk (nie uzywaj "sh" zamiast "z"itp)
5. Pod jakimkolwiek pretekstem i adresem nie używaj słów uważanych za obraźliwe.
6. Nie formatuj niepotrzebnie tekstu (nie koloruj go, zwłaszcza na trudnowidoczne barwy, nie pisz z włączonym CAPS LOCK'iem).
7. Nie pisz kilku postów pod rząd w krótkim czasie - jest opcja EDYCJI posta.
8. Bądź miły dla reszty użytkowników i traktuj ich tak jakbyś Ty chciał być traktowany.


Glosujcie na nas!!!!ZA DARMO GŁOSUJ NA NASZE FORUM!!!!
Wystarczy ze klikniecie na czerwony prostokat z napisem ''P2P Sites''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przekaznik tylnej wycieraczki golf 4 rozkodowanie radia golf 4 w łodzi golf 4 jak zdjąć tapicerkę z drzwi szukam dziewczyny opola z numerem play Czat javatelefon